Google представляє кампанію на підтримку туристичної галузі України

Google представляє кампанію "Google для туризму", мета якої - допомогти туристичній галузі розкрити свій потенціал за допомогою технологій, інструментів і навчальних ресурсів Google для прискорення розвитку і стійкого відновлення економіки.

Коментарі 1128

Цей довгостроковий проект здійснюється Google Україна у партнерстві та за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства культури і інформаційної політики України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства розвитку туризму України.

Дмитро Шоломко, директор з бізнес-операцій Google в Східній Європі: "Ми як і раніше з оптимізмом дивимося в майбутнє, але шлях попереду непростий. Тому Google продовжує представляти нові продукти і пропонувати тренінги, щоб допомогти людям і компаніям в умовах пандемії. Сьогодні, коли індустрія туризму стикається з великими викликами, пов'язаними з пандемією COVID-19, Google працює з представниками галузі, щоб допомогти їм у відновленні за допомогою технологій, щоб вони могли підготуватися, впровадити інновації і бути готовими до сьогоднішніх і майбутніх викликів".

Мар'яна Олеськів, Голова Державного агентства розвитку туризму України: "Туристична галузь України зазнала значного спаду через глобальні виклики, пов'язані з пандемією COVID-19. Проблема дуже широка, оскільки економічні втрати понесли не тільки великий і малий бізнеси безпосередньо з готельно-ресторанного сектора, але і суміжні індустрії, які є причетними до туризму, поїздок і відпочинку. У контексті такого різноспрямованого тиску ми намагаємося діяти комплексно, залучати впливових партнерів з громадськості та корпоративного сектора. Співпраця з Google є стратегічно важливою для поліпшення цифрової грамотності представників туристичної індустрії. Така взаємодія дасть додаткові можливості використовувати унікальні цифрові рішення для просування на глобальному рівні, розвитку туристичного потенціалу унікальних природних і культурних об'єктів України".

Google Україна багато років реалізує великі проекти з цифрової трансформації України, і сьогодні ми раді оголосити про нові ініціативи компанії на підтримку туристичної галузі України, а також представити гастрономічну карту і проект з оцифровування національних парків України.

Сайт “Автентичні смаки України”

Новий проект “Автентичні смаки України” став доповненням на сайті "Автентична Україна". Мета даного проекту - сприяння розвитку внутрішнього туризму через популяризацію та збереження традицій приготування страв і напоїв. На сайті представлена ​​гастрономічна карта, на якій можна вибрати регіон і здійснити віртуальну подорож унікальними смаками України. Крім того, тут можна знайти популярні страви з різних куточків нашої країни, з описом, фотографіями та рецептами - від відомих полтавських галушок до гуцульського баноша. Крім того, на сайті представлені віртуальні 3D-тури традиційними виноробнями, сироварнями та унікальними ресторанними залами регіонів України.

Оцифровування національних парків України

За підтримки Міністерства захисту навколишнього середовища і природних ресурсів України, Google Україна оцифрувала 16 національних парків в 13 областях України в форматі Street View для стимуляції віртуального і внутрішнього туризму та покращення туристичної привабливості національних парків. Відтепер кожен може зайти на Карти Google і здійснити віртуальні подорожі унікальними природними куточками України і в деталях розглянути неповторну природу нашої країни. Список оцифрованих національних природних парків:

Крім того, в рамках кампанії "Google для туризму" було організовано ряд онлайн-проектів, спрямованих на підвищення цифрових навичок для середнього та малого бізнесу, туристичних асоціацій, державних і громадських працівників туристичного сектора. Серед них вебінари, 7-годинний онлайн-марафон для понад 1300 учасників галузі, місцевих туристичних адміністрацій та неурядових організацій, серія практичних семінарів для спільноти Місцевих експертів Google.

Навчальні програми для усіх

Сьогодні ми оголошуємо про запуск онлайн-платформи "Нові цифрові можливості з Google", доступ до якої відкрито для всіх охочих. Наразі особливо потрібні цифрові навички, щоб розвивати свій бізнес, просувати свою кар'єру чи навіть для відпочинку. Google прагне допомогти, надаючи безкоштовне навчання, інструменти і досвід. Платформа буде регулярно поповнюватися новими матеріалами і інструментами.

Також сьогодні ми запускаємо освітню програму "Google для туризму: розвиток бізнесу онлайн", розроблену для керівників і власників компаній в туристичній галузі і готельно-ресторанного бізнесу. Протягом курсу учасники дізнаються, як розмістити інформацію про компанію в Інтернеті, як збільшити кількість клієнтів і продажі завдяки інструментам від Google та інших компаній. Один курс складається з 7 інтерактивних тренінгів в онлайн-форматі. Кожен тренінг розділений на частини різного ступеня складності, щоб бути корисним як для початківців, так і для досвідченої аудиторії. Курс безкоштовний і буде доступний як в прямому ефірі, так і за запитом на сайті. Протягом 2021 року Google планує тричі провести курс і надати можливість отримати нові знання більш ніж 5000 представників туристичного бізнесу. Перший тренінг стартує вже наступного тижня, зареєструватися для участі в програмі можна за посиланням.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода