Google заплатить $118 млн за гендерну дискримінацію тисяч жінок

Компанія Google збирається заплатити $118 млн за врегулювання колективного позову про гендерну дискримінацію, який включає близько 15 500 жінок, пише Bloomberg.

Коментарі 1110
Google також має залучити незалежного економіста з питань праці для оцінки практики найму та дослідження справедливості в оплаті праці.

У 2017 році три жінки вперше подали скаргу проти Google, в якій звинуватили компанію у недостатній оплаті праці робітниць. Розрив у зарплаті становив близько $17 000. У скарзі також стверджується, що Google не надає жінкам можливість карʼєрного зростання.

Це не перший подібний розгляд. Минулого року Google погодилася виплатити $2,5 млн за врегулювання позову, в якому стверджувалося, що компанія недостатньо оплачує роботу інженерів та ігнорує кандидатів-азіатів. Також розслідується скарга на дискримінацію темношкірих працівників.

Умови мирної угоди мають затвердити на засіданні суду 21 червня. У Google заявляють про бажання укласти цю угоду та справедливо наймати працівників і оплачувати їхню працю.

Фото: https://depositphotos.com.​

За матеріалами https://tech.liga.net/
Обговорити з іншими читачами:
Погода