Готові робити заголовки?

Epica Awards оголошує ранній прийом робіт. Без реєстраційного внеску до 1 вересня.

Коментарі 13186

Церемонія нагородження Epica Awards 2021 відбудеться 9 грудня цього року, а період раннього прийому триватиме з 1 липня по 1 вересня.

З нагоди нового сезону Epica додала нову категорію: Creative Use of A.I.

Директор редакції Epica Awards Марк Тунгейт говорить: «Ми ніколи не додаємо категорії просто так, але нам подобається еволюціонувати з часом. Ми помітили, що багато агентств експериментують з А.І. як засобом для підвищення чи доповнення креативності, і журналісти нашого журі зацікавлені в тому, щоб розглянути проєкти, які можуть виникнути в цій новій галузі».

Epica також об’єднала B2B Direct та Consumer Direct в одну категорію Direct Marketing. Торішня категорія Covid 19 Communications залишається - сподіваємось, востаннє!

Історично Epica Awards приймала лише роботи попереднього року. Однак, оскільки багато проєктів не могли бути представлені на розгляд журі в 2020 році через обмеження, пов'язані з пандемією, конкурс продовжує термін прийому на рік. Робота, яка була схвалена клієнтами та реалізована з 1 липня 2019 року, має право на участь у конкурсній програмі 2021 року.

Ще раз церемонія нагородження стане онлайн-подією в прямому ефірі.

Epica Awards − єдиний у світі креативний фестиваль, де суддями є лише представники преси. До журі входять журналісти з понад 200 видань з усього світу.

Брати участь можуть агентства, дизайнерські студії, продакшени, рекламодавці та інші гравці рекламного ринку.

Повний список журі можна знайти за посилання: https://www.epica-awards.com/jury.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода