“Готуймо Перемогу”: нова рекламна кампанія Cosmolot

Онлайн-казино COSMOLOT запустив нову рекламну кампанію “Готуймо Перемогу” в якій пропонує рашистам відвідати вбивчі страви. Головна ідея кампанії - єдність всіх українців перед очікуванням Перемоги та заклик робити все можливе, аби ця Перемога сталася якнайшвидше.

Коментарі 689

Головним героєм цієї кампанії став вже всім знайомий Чорт. ЗСУ відправили до нього в пекло вже понад 130 000 рашистів і, святкуючи цю цифру, віртуозний хазяїн пекла ненадовго залишив підземну адміністрацію та постав перед глядачами у новому амплуа - шеф-кухаря.

 video

В сюжеті першого відео кампанії Чорт та його команда кухарів готують пекельні смаколики для рашистів: оладки з чорноземом, Кримську уху та іранського гусака. Детальне знайомство з гарячими характерами підлеглих Чорта чекає всіх у наступних роликах серії. Та диявольська привабливість і жага нашаткувати ворога відчувається вже у пілотному випуску кампанії.

“Всі українці очікують від 2023 року довгоочікувану Перемогу. Ми не можемо сказати точно, коли вона настане. Одначе ми всі вже відчуваємо, що вона десь близько. Тому пропонуємо кожного до неї готуватися - активніше донатити на ЗСУ, підтримувати українських волонтерів та гнати любителів руської пропаганди — розповідає Head of Brand COSMOLOT Растіслав Ріго.

Нова рекламна кампанія продовжує меседж попередніх кампаній Cosmolot  “Українці — нація переможців” і триватиме протягом всієї весни.

Продовжуємо допомагати, донатити та готуймо Перемогу спільними зусиллями!

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода