Група компаній Fozzy Group анонсує створення мережі спортклубів

У день підкорення людством Місяцю, Fozzy Group анонсує створення мережі спортклубів APOLLO NEXT СПОРТ-ПРОСТІР у сегменті «висока цінність ― низька ціна».

Коментарі 1035

APOLLO NEXT — це цілком новий погляд на те, яким повинен бути спортивний клуб та шлях до здорового і досяжного способу життя. Компанія розвиватиме мережу доступних, але високоякісних та технологічних клубів, де кожен буде відчувати, що йому тут раді. Перші простори відкриються вже у вересні цього року.

Концепція APOLLO NEXT підходить як тим, хто знає все про фітнес, так і тим, хто тільки починає та мріє не кинути. Однією з відмінностей APOLLO NEXT будуть спеціальні місії для малих груп з 6-7 людей: разом з інструктором-лідером вони будуть тренуватися як команда для досягнення зрозумілої та завжди крутої мети. Місії організовують під різноманітні рівні підготовки та цілі: наприклад, підтягнутися 10 разів, віджатися або підвестися до омріяного запливу чи марафону.

Групові тренування поза місіями проводяться у партнерстві з Les Mills, культовим провайдером фітнес програм родом з Нової Зеландії. У розкладі буде понад 110 занять на тиждень в кожному клубі, що вдвічі перевищує стандартну пропозицію спортивних клубів України. Власне, вже з відкриття тренування будуть проводитися онлайн та офлайн, щоб ніяка відпустка, відрядження чи локдаун не завадили фанатіти від фітнесу.

 «Під час створення APOLLO NEXT, ми надихалися програмою космічних польотів NASA. Саме ця програма допомогла здійснити першу пілотовану висадку на Місяць і заявити на увесь світ, що для людини немає нічого неможливого. Власне, ми теж так думаємо. Тому ми запускаємо наступні “місії до зірок” у кожному новому клубі. Це буде навіть відображено у назвах локацій: APOLLO 019, APOLLO 020, APOLLO 123 і так далі», — розповідає команда APOLLO NEXT.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода