Група постачальників енергоресурсів Tolk та PointeR Agency оголосили про співпрацю

Компанія PointeR Agency стала партнером Групи постачальників енергоресурсів Tolk. В рамках співпраці PointeR Agency з початку року розробила комунікаційну стратегію розвитку нового бренду та реалізує її, здійснюючи комунікаційний супровід Групи.

Коментарі 1755

Група Tolk створена у червні 2021 році трьома компаніями − ТОВ «АВГУСТА», ТОВ «Закарпаттяенергозбут» та ТОВ «Волиньелектрозбут». Ключове завдання Групи – надання споживачам якісних послуг та безперебійне постачання ресурсів, створення прозорих та довірчих стосунків з партнерами, підвищення ефективності роботи енергоринку України.

«Досвід та компетенції, якими володіє менеджмент Групи компаній Tolk, вже дозволили новому бренду зайняти високі позиції на ринку. Ми впроваджуємо нові стандарти сервісу поставки енергоресурсів, використовуючи сучасні технологічні рішення та різноманітні digital-інструменти та дотримуючись при цьому принципів сталого розвитку та збереження енергоресурсів, – підкреслив Володимир Крупко, СЕО Групи Tolk. – Ми розуміємо важливість якісної та постійної комунікації з нашими стейкхолдерами, в якій дуже важливим є знання специфіки ринку, його особливостей та механізмів. Саме тому вибір PR-партнера став для нас не випадковим».

PointeR Agency входить до ТОП-10 PR-агентств України й має у своєму портфоліо понад 100 клієнтів. Агентство співпрацює з великими міжнародними та українськими компаніями з різних сфер, серед яких: медицина та фармацевтика, фінанси, юриспруденція, страхування, енергетика, FMCG та інші.

«Ми маємо великий досвід PR-супроводу компаній на різних ринках, й зокрема – енергетичному, на якому активно працюємо вже понад 4 роки, – зазначила Оксана Куліш, CEO PointeR Agency. – В рамках довготривалого партнерства нашими завданнями є розробка комунікаційної стратегії, вивід бренду на ринок та підвищення його впізнаваності як на національному, так і на міжнародному рівнях. Нам приємно співпрацювати з Групою Tolk, яка розвиває ринок енергоресурсів в нашій країні: вони якісно змінюють його та сприяють формуванню на ньому конкурентної складової».

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода