Групові відеодзвінки у Viber вже працюють в Україні

Rakuten Viber офіційно запустив нову функцію групових відеодзвінків необмеженої тривалості за участю до 20 учасників для своїх користувачів

Комментарии 829

Нова функція, групові відеодзвінки, вже доступна для всіх користувачів Viber у всьому світі. З її допомогою вони зможуть без обмежень обмінюватись інформацією незалежно від випадку – чи це ділова зустріч онлайн, чи розмова з рідними та близькими. Групові відеодзвінки Viber завжди доступні з високою якістю підключення та без обмежень обміну даними, щоб до 20 учасників могли проводити зустріч та працювати одночасно. Більш того, функція є безпечною так само, як і всі інші – це означає, що Viber не має доступу до даних, якими обмінюються користувачі під час дзвінку, тим самим забезпечуючи безпечне середовище для своїх користувачів.

В умовах загострення ситуації з COVID-19 в Україні нам всім необхідно ще більше дотримуватись соціальної дистанції та обмежити фізичні контакти з оточенням. У цьому можуть допомогти відеодзвінки, оскільки вони надають можливість легко спілкуватись з рідними та близькими, а також підтримувати зв’язок зі всією командою та працювати дистанційно.

Щоб почати груповий відеочат, необхідно:

  • Натиснути кнопку «відео» у верхній частині екрану або просто запросити більше учасників в поточний відеодзвінок;
  • Насолоджуватися спілкуванням з друзями, рідними або колегами.

При групових відеодзвінках трансляція спікера показується у всіх учасників бесіди. Крім того, при необхідності кожен учасник конференції може закріпити відео тієї чи іншої людини на своєму екрані смартфона або комп'ютера, а також відключити у себе звук і / або відео і подивитися, чи зробили це інші.

Нова функція буде дуже корисною як для проведення ділових зустрічей онлайн та освітніх заходів, так і спортивних та кулінарних майстер-класів.

 video
За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода