Грузинський бренд LEM створив унікальну колекцію, щоб підтримати Україну

Бренд LEM створив колекцію з використанням кольорів українського прапора, а також заявив, що мріє повноцінно представити її на Тижні Моди у Києві після перемоги.

Коментарі 1322

Увесь світ моди – на боці українського народу, і цього разу свою підтримку висловив Фрідон Нігуріані – авангардний грузинський дизайнер, який неодноразово брав участь у Ukrainian Fashion Week, демонструючи свою любов та прихильність до української культури та моди. Бренд LEM створив колекцію з використанням кольорів українського прапора, а також заявив, що мріє повноцінно представити її на Тижні Моди у Києві після перемоги.

Нова колекція має назву SLAVA UKRAINI, при створенні якої була використана техніка печворк - з клаптиків тканини зібрані та зіткані яскраві сукні, костюми, верхній одяг, аксесуари. Серед акцентних матеріалів цього разу дизайнер використав кольорові пайетки, глітер, шипи та ланцюги. Останні з них підкреслюють силу, мужність та єдність українського народу.

«Головною моєю метою було передати солідарність з Україною у героїчній боротьбі за свободу та незалежність», - коментує Фрідон. 

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода