Гурт TVORCHI став амбасадором нової колекції PUMA

Українськими амбасадорами колекції Slipstream став електронний гурт TVORCHI, який представлятиме країну на Євробаченні в Ліверпулі.

Коментарі 1252
У новій колекції Slipstream, яка вже доступна в Україні, PUMA переосмислює класичні силуети, зокрема однойменну модель кросівок і спортивний костюм T7.

Ключовий меседж Slipstream — «класика назавжди». Таким чином бренд маніфестує, що «передає естафету створення сучасної класики наступному поколінню», і доводить це на прикладі експериментів з уже знаковими силуетами. Акцентними моделями Slipstream стали спортивний костюм T7 і модель кросівок з однойменною назвою колекції.

«За 75-річну історію моделі PUMA стали справжніми іконами. Від вічних PUMA Suede або T7 Track Suit до першого в світі фірмового баскетбольного взуття The Clyde. Від повсякденної легкості тенісних кросівок CA-Pro, що відображають стиль 80-х і 90-х років, до баскетбольних кросівок Slipstream, уперше випущених на початку 80-х років і перевиданих кілька разів за свою історію», — пояснюють в PUMA.
 video
За матеріалами https://donttakefake.com
Обговорити з іншими читачами:
Погода