H&M виставив на продаж свій бізнес у Росії

Ритейлер H&M, який заявив про вихід із РФ, веде пошук покупця на російську частину бізнесу.

Коментарі 1437
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
Про це пише "Комерсант" із посиланням на джерела.

За даними газти, потенційним покупцям пропонуються права оренди на близько 170 магазинів, розподільчий центр площею 57,7 тис кв. м та товарні запаси загальною вартістю $210 млн.

За словами джерела, знайомого з пропозицією, до виставлених на продаж активів входить портфель прав оренди на близько 170 магазинів у 65 містах РФ, з яких 40% діють до 2050 року, а 50% - до 2030–2050 років, розподільний центр площею 57,7 тис. кв м, а також запаси товарів на 30 тижнів оціночною вартістю $210 млн.

Джерело видання в галузі підтвердило, що отримало пропозицію про купівлю російської структури мережі в першій половині липня. У H&M до вечора середи коментар газеті не надали.

За словами джерела на ринку, пропозиції про купівлю російського бізнесу H&M, швидше за все, отримали найбільші російські fashion-рітейлери - Melon Fashion Group (більше 840 магазинів під брендами Zarina, Befree, Love Republic і Sela), група "Спортмайстер" ( більше 600 точок). У компаніях оперативно на запитання не змогли відповісти.

Експерти вважають, що відмова H&M від постачання своєї продукції в РФ робить продаж одному інтересанту практично неможливим завданням.

Найімовірніше, прогнозують вони, компанія розпродаватиме товарні запаси і поступово пакетами продаватиме права оренди, наприклад, за форматами чи містами.

За матеріалами https://www.epravda.com.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода