H&M зафіксував різке падіння прибутку через зростання цін на одяг і вихід з російського ринку

Компанія Hennes & Mauritz AB (H&M) повідомила про зниження доходів у звʼязку з виходом з Росії, витратами, повʼязаними з планом реструктуризації, і інфляцією на ринку одягу, пише Bloomberg.

Коментарі 1430

Минулого року H&M став першим із великих європейських ритейлерів, який скоротив штат з метою економії.

  • Операційний прибуток упав на 87% – до 821 млрд крон ($80 млн) за три місяці до листопада. H&M попередила у вересні, що витрати на одяг у четвертому кварталі були дуже негативними з огляду на силу долара. 
  • Продаж повернувся до зростання у грудні та січні, збільшившись на 5% у період свят. Минулого місяця компанія повідомила, що виручка у четвертому кварталі практично не змінилася, за винятком валютних коливань, оскільки вона припинила операції у Росії та Білорусі.
  • Фешн-гігант все ще бореться з високими рівнями запасів, а його прибутковість відстає від його конкурента, Inditex, власника Zara. 
  • У грудні H&M відкликала колекцію Джастіна Бібера після того, як співак звинуватив продавця у продажу одягу без його згоди. H&M заявила, що отримала дозвіл на ліцензійні права, але зняла лінійку з продажу із поваги до співака.
За матеріалами forbes.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода