Haier відкриває брендові магазини в Україні

Відтепер весь асортимент якісної та доступної побутової техніки Haier можна буде знайти, обрати і придбати в одному спеціалізованому місці. Незабаром в двох найбільших містах України, Києві та Одесі, відкриваються бренд-магазини мережі Haier

Коментарі 1655

Обидві фірмові крамниці мають зручне розташування в історичному центрі і розміщуються всередині популярних магазинів електроніки «Цитрус». Це дає змогу кожному охочому легко дістатися до торговельної точки, наживо оглянути всю найактуальнішу модельну лінійку Haier та обрати оптимальний для себе варіант. Дізнатися подробиці щодо товару, а отже максимально ґрунтовно підійти до вибору допоможе команда фахових консультантів.

Haier – знаний світовий лідер у галузі споживчої електроніки, що носить цей статус вже понад 10 років. За даними Euromonitor International 2019 року бренд Haier – №1 у світі серед виробників великої побутової техніки. До основних переваг бренда традиційно зараховують неперевершений стиль, унікальний дизайн, великий вибір та доступність для широкого кола споживачів. Слоган Haier: «Техніка, натхненна життям».

Продукція Haier продається у понад 160 країнах світу. На сьогодні виробник представляє понад 96 модельних рядів та 15000 моделей різноманітної техніки для дому: від LCD-телевізорів, мобільних пристроїв та ноутбуків до пральних та посудомийних машин, холодильників, кондиціонерів, водонагрівачів та дрібної побутової техніки: чайників, тостерів, соковижималок та блендерів.

Офіційним дистриб’ютором техніки Haier є компанія АСБІС-Україна. 

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода