Havas Creative Group Ukraine нагадали, як правильно носити захисні маски

11 травня в Україні було оголошено пом’якшення умов карантину. Але це ще не привід забувати про маски — чи не найголовніший аксесуар цього року.

Коментарі 1499

Аби нагадати усім, що місце маски саме на носі, команда Havas Creative Group Ukraine створила креативну кампанію #Замаскуйтунелі. Серія постерів показала, що вірус “подорожує тунелями носів” людей, які ігнорують важливість правильного носіння маски.

 video

Кампанія була створена для електронної медичної системи Helsi.me і вже увійшла у підбірку Ads of The World найкращих ситуативних кампаній світу, присвячених COVID-19.

«Не дивлячись на те, що поширення пандемії уповільнилось і ми вже на етапі послаблення карантину — маски будуть «в моді» ще досить тривалий час. Зараз, ми все частіше помічаємо, як цей засіб захисту від вірусу «спускають з носа», залишаючи прикритим лише рот. Через це носіння маски просто стає неефективним. Щоб звернути увагу людей на проблему правильного носіння  маски, ми втілили в життя ідею, яка показує, що незамасковані носові “тунелі” ідеально підходять для інтенсивного вірусного трафіку», — Євгеній Івасюк, Сhief Opportunity Officer Havas Creative Group Ukraine.

Постери #Замаскуйтунелі можна буде побачити в більш ніж 300 медичних закладах, що співпрацюють з Helsi.me по всій Україні.

"У зв'язку з поширенням COVID-19, перше, як ми можемо убезпечити людей від паніки — це показати, що від вірусу можна захиститись. Havas Creative Group Ukraine візуально показали, як правильно носити маску і чому це важливо. У містах маски стали головним аксесуаром сьогодення та лакмусовим папірцем свідомості людей. Більш того, щоб захистити себе від вірусу, треба просто дотримуватись правил соціальної безпеки та гігієни. Будьте здорові, не виходьте без потреби та записуйтесь до лікарів онлайн!", — Олена Медвідь, Manager of media and communications Helsi.me.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода