Havas Digital Kyiv створили чат-бот емоційної підтримки

Більшість з нас щодня піклуються про здоров'я близьких людей. За даними Teva, понад 40% дорослого населення у світі бере на себе такі обов'язки. При цьому caregivers (опікуни) часто самі не отримують турботи та підтримки та стикаються з безліччю труднощів, у тому числі з емоційним вигоранням і депресією. Фармацевтична компанія Teva та Havas Digital Kyiv вирішили підтримати опікунів і створили для них турботливий чат-бот.

Коментарі 1585

Щоб запропонувати дійсно корисне рішення, ми провели глибинні інтерв'ю з ЦА та отримали цінні інсайти про те, що турбує опікунів найбільше та чого вони потребують. Більшість респондентів відзначало, що питання здоров'я створюють велике навантаження й емоційне напруження. Вони зізнавалися, що відчувають гостру потребу в емоційній підтримці та діалозі. Тому ми вирішили розробити чат-бот, який буде не тільки виявляти турботу і підтримку, а й надавати корисну інформацію про здоров'я (як психічне, так і фізичне) онлайн 24/7.

Ми звернулися до кваліфікованих психологів і визначили найбільш актуальні для нашої ЦА території. На підставі цих даних ми розробили 55 унікальних діалогів. Кожен присвячений окремій темі і містить різні техніки та вправи, щоб попрацювати з проблемою, знайти прийнятні рішення, отримати підтримку і підсилити мотивацію. Серед тем - як боротися зі страхами, щоб не зриватися на близьких, що таке пасивна агресія, як позбутися від напруги, як говорити «ні», чому ми сумніваємося, як знаходити час на дійсно важливі речі, чи можна навчитися співчуттю, як вирішувати конфлікти, як уникати маніпуляцій, що таке гіпервідповідальність і багато інших.

Чат-бот — це не медичні консультації, і він не замінює професійну психологічну допомогу. Але нам вдалося створити інструмент, з яким можна поговорити про свої страхи та переживання, не боячись осуду або інших оціночних суджень.

Поговорити з ботом можна в Telegram або Facebook Messenger.

Ми сподіваємося, що наш чат-бот підтримає caregivers і допоможе в їх відповідальній роботі — турботі про здоров'я рідних.

 video
 video
 video

Команда Havas Digital Kyiv:

Oleksii Morozov — Creative Director

Inna Ralnikova — Creator & project copywriter

Andrii Kidenko — Designer

Maksim Vitenchuck — Designer

Taras Filatov — Project manager

Vika Skripnik — Account manager

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода