Havas Engage разом із Mitsubishi Motors Україна створили документальний фільм про Дар'ю Білодід

Кейс документального фільму про Дар’ю Білодід від Havas Engage

Коментарі 1998

2019 року компанія Mitsubishi Motors вирішила анонсувати в Україні першого бренд-амбасадора — Дар’ю Білодід, дворазову чемпіонку світу з дзюдо. Наша команда Havas Engage створила та втілила в життя комунікаційну стратегію цього проєкту, відзнявши цілий документальний фільм.

М’який шлях крізь світогляд дзюдо

Кожен день перед людиною стоїть безліч варіантів вибору, серед яких: зупинитись чи йти вперед до власної мети, не дивлячись на різні перепони?

Саме амбіційність та постійне прагнення до кращого об'єднали Mitsubishi Motors Україна та Дар’ю Білодід у бажанні співпрацювати. Адже Mitsubishi — це не тільки про якість, виразний дизайн, новітні технології та підвищену безпеку. Це дотримання особливої філософії за кермом. 

Разом з брендом та Дар’єю ми запустили кампанію «М’який шлях», пропагуючи безпечний підхід до керування автомобілем. Шлях, прокладений згідно зі світоглядом дзюдо.           А щоб розповісти, як амбіції та цілеспрямованість можуть стати рушійною силою успіху, ми зняли про спортсменку документальний фільм під назвою «Анаконда».

Документальний фільм «Анаконда»

Дар’я Білодід є наймолодшою двократною чемпіонкою світу з дзюдо (2018, 2019). Свою першу перемогу вона отримала у 17 років, і все завдяки невпинному бажанню рухатися до своєї мрії, залишаючись при цьому собою. Ми розуміли, що її приклад — це унікальна історія, яка може розкрити реалії життя великих спортсменів та надихнути молоде покоління на нові звершення, шлях для мотивації та вдосконалення.

Сюжет короткометражного фільму побудований таким чином, щоб з кожною хвилиною розкрити особистість Дар’ї Білодід з нового ракурсу. Ми бачимо, як з роками, спортсменка розвивалася, долаючи страхи та невпинно працюючи над собою. І все заради мети, яку вона переслідувала ще з дитинства — Олімпійського золота. Дар’я відверто розповідає про труднощі, з якими постійно стикається, про головного суперника та про те, чому у середовищі спортсменів її називають Анакондою.

 video

Режисером фільму виступила Анна Бурячкова, яка відома своїми роботами для музикантів «Океан Ельзи», Джамала, Pianoboy, Onuka, «Друга Ріка» та інших, а композитором – Ліка Бугаєва з гурту Zetetics.

Ще кілька фактів про фільм

  •  «Шлях до Токіо» – таким була робоча назва фільму. Ідея перейменувати його в «Анаконда» народилася під час зйомок.
  • Чорновий монтаж фільму був показаний Дар'ї Білодід, а за кілька днів вона стала переможницею етапу Grand Slam у Парижі.
  • Для 18-хвилинного фільму було записано понад 20 годин знімального матеріалу.

Команда проєкту:

Кирило Чистяков — Creative Director

Костянтин Мельников — Copywriter

Олена Гончаревська-Юхова — Art Director

Наталія Ковтун — Account Director

Production — Toy Pictures

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода