Havas Kyiv Design створили логотип та візуальний стиль для Чемпіонату Європи з художньої гімнастики

У 2020 році столиця України прийматиме 36-й чемпіонат Європи з художньої гімнастики, на якому будуть розіграні останні ліцензії на Олімпійські ігри в Токіо. Логотип спортивної події розробило дизайн-бюро Havas Kyiv Design.

Комментарии 1484

Перед командою дизайн-бюро стояло завдання знайти цікаве і сучасне рішення для цієї події. В основі айдентики - силует гімнастки, яка виконує один з елементів, що побудований навколо ідеальної фігури, кола. Символ Чемпіонату вийшов динамічним і витонченим, власне, як і сам вид спорту.

Логотип реалізований у яскравих кольорах і це пов'язує Чемпіонат з майбутніми Олімпійськими іграми. Разом з цим, була стилізована шрифтова частина логотипу, яка асоціює подію саме з місцем проведення і додає логотипу автентичності та українського характеру.

"Для нас було важливим показати, що стоїть за цим символом, яка подія і яка історія. Вийшло досить просто і лаконічно, хоча у цьому знаку продумано все до дрібниць. Так само як і в художній гімнастиці. Ми захоплюємося легкістю і красою виконання, в той час, як спортсмени досягають успіхів шляхом тривалих тренувань і кропіткої роботи над собою", - розповідає Михайло Головачко, керівник Havas Kyiv Design.

За словами директорки 36-го Чемпіонату Європи з художньої гімнастики Ольги Данько, у символі Чемпіонату вгадуються чотири гімнастичні предмети – м'яч, обруч, булави та стрічка. Разом вони дають гімнастку, чия сила, воля та дух поєднуються у боротьбі за право стати чемпіонкою. 

"Слідкувати за спортивними змаганнями у Києві буде весь світ. І логотип стане частиною цього історичного видовища", - наголошує Ольга Данько.  

11 лютого стартував продаж квитків на 36-ий Чемпіонат Європи з художньої гімнастики. З цієї нагоди відбулась урочиста церемонія, на якій вперше в Україні був презентований логотип спортивного свята.

Чемпіонат Європи з художньої гімнастики відбудеться 21-24 травня у Київському палаці спорту. 

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода