Havas Village відтепер у Метавсесвіті

Havas Group відкриває Village у The Sandbox та запропонує інноваційні можливості для просування брендів і пошуку талантів.

Коментарі 2221

Havas Group фізично існує в більш ніж 100 країнах із 68 Village. В Україні Група представлена офісом Havas Village Ukraine, що об’єднує експертизи 6-х агентств та 5 вузькопрофільних практик. Відтепер, крім глибинних досліджень та світового досвіду, Група розширює можливості для акселерації брендів у Метавсесвіті. Havas Group володіє ділянкою віртуальної землі у відеогрі The Sandbox та планує вперше відкрити Village віртуально.

Реальний і віртуальний світ об’єднаються в метавсесвіті, щоб запропонувати захоплюючий і доповнений досвід від Havas Village. Використовуючи програмування, ексклюзивний контент, анімацію та гейміфікацію, Група організовуватиме конференції, заходи, концерти, запуски продуктів тощо.

Представництво Havas у Метавсесвіті допоможе брендам успішно розпочати віртуальну комунікацію та посилити стратегії створення позитивного іміджу, значущої репутації й налагодження зв’язку з геймерами-споживачами.

«Метавсесвіт надає безліч нових можливостей для комунікацій брендів. Незалежно від того, яка ваша мета - створити оригінальний та змістовний досвід, охопити нову цільову аудиторію чи просто зміцнити існуючі зв’язки - можливості практично безмежні», – коментує Яннік Боллоре, голова та генеральний директор Havas Group. «Новий Havas Village стане «метафлагманом» для Групи та розширить можливості усіх представництв Havas Village».

Нова віртуальна Village також включатиме рекрутинговий підрозділ, перший у метавсесвіті відділ пошуку талантів.

Планується, що новий Havas Village буде відкритий для загального доступу в The Sandbox наприкінці квітня 2022 року.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода