Heineken випустили кросівки з пивом у підошві

«Heinekicks» - нові кросівки Heineken у співпраці з дизайнером Домініком Чамброне. Ексклюзивне видання на честь нового напою бренду.

Коментарі 1590
Heineken у партнерстві з дизайнером кросівок The Shoe Surgeon випустили свою лімітовану пару з пивом у підошві. Її заповнили за допомогою тонкого шприца. Тож, за бажання, його можна звідти витягти. Про це пише LBBonline.

Справжнє ім'я The Shoe Surgeon (Взуттєвого хірурга) Домінік Сіамброне, його кастомізовані кросівки носять Леброн Джеймс, ді-джей Халед та Дрейк.
Колаборація отримала назву Heinekicks і її представлять у Сінгапурі, а дизайнер заявляє, що це перша пара кросівок, яка в прямому розумінні цього слова дозволяє йти пивом, адже в підошву залили Heineken Silver.

"Ми поділяємо пристрасть до інновацій, розсуваємо кордони і створили дизайн, щоб показувати це. Взуття не тільки втілює в собі енергію Heineken Silver, але й буквально несе її. Я не можу сказати, що колись розробляв кросівки, які містять справжнє пиво", — повідомив Домінік, який передбачливо забезпечив свої кросівки відкривачкою для пивних кришок у спеціальній кишеньці.
Новинку випустять у лімітованій колекції. Всі 32 пари з'являться у продажу в Сінгапурі у четвертому кварталі 2022 року.

За матеріалами https://focus.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода