Henkel припиняє інвестиції у Росію

Реакція Henkel на війну в Україні.

Коментарі 2792

Компанія Henkel

  • заморозить майбутні інвестиційні плани у Росії;
  • припинила всю рекламу у державних ЗМІ та всю спонсорську діяльність;
  • запустила пакет фінансової допомоги для України на суму понад 1 млн євро.

«Ми поділяємо шок щодо війни в Україні та підтримуємо заклик світової спільноти до Росії негайно вивести свої збройні сили з України. Ми сподіваємося, що дипломатичне рішення все ж таки буде знайдено і бойові дії вдасться припинити, щоб уникнути подальших страждань та гуманітарної кризи. Нашим найвищим пріоритетом у цій ситуації є безпека наших колег в Україні, і ми робимо все можливе, щоби підтримати їх у цій драматичній ситуації. Ми повністю дотримуємося всіх санкцій щодо Росії та її уряду, фінансового сектора. Крім виконання санкцій, ми заморозимо усі майбутні інвестиції в Росію, наприклад, для розширення майданчиків. Ми також припинили всю рекламу у державних ЗМІ та скасуємо всю спонсорську діяльність у Росії», — заявив голова правління Ради директорів компанії Henkel Карстен Кнобель.

Henkel робить все можливе, щоб підтримати постраждалих працівників у цій драматичній ситуації. Минулого тижня компанія запустила пакет фінансової допомоги у розмірі понад 1 мільйон євро.

Він включає, наприклад, фінансову екстрену допомогу для кожного постраждалого колеги, фінансову пожертву Міжнародному Червоному Хресту та оплачувану відпустку для всіх волонтерів, хто підтримує біженців або організації з надання допомоги на кордонах.

Компанія уважно стежитиме за ситуацією, що стрімко розвивається, та ухвалить рішення про подальші заходи.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода