Hero Cosmetics перемагає прищі у смішних відео

Рекламне агентство та студія виробництва брендів Humanaut створила кампанію для Hero Cosmetics і її відзначений нагородами пластир від прищів Mighty Patch.

Коментарі 1093
Підкатегорія косметичних засобів для догляду за шкірою зросла неймовірно швидкими темпами за останні кілька років, але, незважаючи на таке зростання, поінформованість про Hero та її пластирі від прищів Mighty Patch все ще низька. Мета кампанії «Pimple, Meet Your Mighty Patch» полягала в тому, щоб оживити бренд Hero та його Mighty Patch для споживачів і виділити їх із зграї.

Популярні засоби масової інформації 1990-х і 2000-х років розповідали людям, що отримати звичайний прищ — це найгірше, що колись було. Але ті часи минули, тому що пластирі від прищів Hero's Mighty Patch представлені як секретна зброя, яка допомагає боротися з прищами. Прості у використанні та ніжні пластирі виготовлені з гідроколоїду медичного класу, який поглинає залишки прищів за шість-вісім годин, щоб показати шкіру більш чистою.

Відео Humanaut “Pimple, Meet Your Mighty Patch” висміює ностальгічну істерію з приводу прищів. У них прищики персоніфіковані та надмірно перебільшені як швидкі, впевнені та дратівливі альтер-его людей. Ці прищі не приносять користі — вони з’являються, щоб познущатися над кимось, щоб зіпсувати відпустку, зірвати вечірнє побачення або спробувати спокусити їх видавити. 
 video
 video
Обговорити з іншими читачами:
Погода