Hype Laboratories закарбували історію української боротьби, створивши ексклюзивні NFT

Компанія Hype Laboratories – та сама лабораторія, яку так боїться росія. Проте, замість смертельних вірусів та летальної зброї, вона виготовляє стиль.

Коментарі 1229

Hype Laboratories закарбували історію української боротьби, створивши ексклюзивні NFT-токени та мерч під назвою “Президентські краші”. Кожен персонаж уособлює наших воїнів ЗСУ, волонтерів, журналістів і кожного, хто працює задля перемоги України. Хедлайнерами колекції є новітні українські лідери, які відвойовують нашу суверенність та надихають мільйони українців. 

Додає молодому українському бренду наснаги та сміливості благодійна місія. Команда прагне створити освітні табори для українських дітей-переселенців. 

Перший дроп колекції “Президентські краші” вже викликав резонанс у соціальних мережах, зробив справжню революцію серед патріотичного мерчу. Сміливі гасла, унікальні принти, якісний матеріал – укупі вибухова суміш. 

Над розробкою працювали лише українські вчені та компоненти. Тож футболки насичені свободою на молекулярному рівні: виготовлені в епіцентрі боротьби за волю, людьми, які її прагнуть. Крій виробу продуманий до дрібниць – силует оверсайз дозволяє відчувати себе вільно, а зображення українських лідерів та потужні гасла заявлять про вашу свободу на весь світ. 

Вчені обіцяють ще багато яскравих дропів. Надалі команда планує розширювати лінійку своєї продукції, додавати вироби лайфстайл та не обмежувати себе ні у дизайні, ні в ідеях.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода