IAB Україна пропонує індустрії Медіастандарт 1.0

Комітети паблішерів та стандартів при IAB Україна розробили Медіастандарт 1.0, який покладе початок поступовій покроковій стандартизації для українських видавців.

Коментарі 1912

Первинною задачею проекту є встановлення мінімальних вимог до сайтів (паблішерів), які б започаткували стандартизацію у категорії та зробили б співпрацю паблішерів, агенцій та рекламодавців прозорою. Медіастандарт покликаний покращити роботу медіа, підвищити якість рекламних кампаній, забезпечити брендсейфті (безпеку бренду) та знизити рівень цифрового шахрайства.

Медіастандарт відкритий для всіх членів IAB Україна та інших гравців індустрії.

“Для багатьох індустрій в Україні працює захист споживачів. Натомість, замовляючи рекламу чи PR матеріал на українських сайтах, рекламодавець часто не має подібного захисту своїх прав чи гарантій якісного виконання зобов’язань. Наша задача, як профільного комітету IAB Україна, дати мінімальні стандарти якості для категорії та поступово їх підвищувати”, - коментує Йосип Пінтус, голова комітету паблішерів IAB Україна, засновник та генеральний директор РБК-Україна.

“Інформація - один із найважливіших ресурсів сучасності. Ми стали свідками великого впливу медіа на глобальні процеси, особливо щодо передумов війни росії проти України. Окрім цього, медіа є чи не найважливішою ланкою сучасної комерції, оскільки володіють капіталом реклами, а саме аудиторією.

Для забезпечення чистоти медіапростору та відповідальної роботи всіх учасників ринку - рекламодавців, агенцій, платформ та паблішерів - IAB Ukraine запроваджує першу редакцію Медіастандарту. Наша первинна задача - рекомендувати мінімальні вимоги для медіаресурсів з боку рекламодавців. Ці вимоги стосуються правових

норм діяльності медіа, а саме - українська реєстрація, прозора схема власності та можливість комунікації для вирішення суперечок”,- додає Коля Рекеда, голова комітету стандартів IAB Україна, CMO в MGID.

Детальніше ознайомитися із медіастандартом та умовами реєстрації ви можете за посиланням на сайті IAB Україна.

Розгляд отриманих заявок буде розпочато із 15.06.

Цілі медіастандарту

Критерії медіастандарту 1.0

1. На сайті повинна бути вказана інформація про власника сайту (ФОП, ТОВ чи інша форма юридичної особи з опублікованими реквізитами (юридична назва та код ЄДРПОУ, адреса реєстрації, поштова адреса, банківські реквізити тощо, а також робочі контакти для зв’язку електрона пошта та чи номер мобільного телефону)

2. Наявність технометричних лічильників на сайті чи готовність їх встановити

3. Співпраця з правовласниками контенту та їхніми представниками.

Обговорити з іншими читачами:
Погода