ICTV Ukraine розширив покриття на 42 країни Європи

Міжнародний телеканал ICTV Ukraine, що входить до медіагрупи Starlight Media розширив своє мовлення на 42 країни Європи з березня 2022 року.

Коментарі 2601

Телеканали Starlight Media продовжують активну боротьбу на інформаційному фронті. Важливим напрямком є забезпечення іноземного мовлення українських каналів та широка міжнародна дистрибуція. З початку російського вторгнення в Україну телеканал ICTV Ukraine почав транслювати марафон «Єдині новини» та долучився до боротьби з інформаційною агресією росії.

Наразі, завдяки технологічному партнеру Amagi, телеканал мовить у Rakuten TV з покриттям у 42 країнах Європи. Також ICTV Ukraine доступний користувачам Magticom та Silknet у Грузії; Zattoo у Швейцарії, Німеччині та Австрії; Tibo у Албанії; Silistra TV у Болгарії.

«В умовах війни, інформаційне протистояння набуває особливого значення. Якщо до війни це були лише потенційно іміджеві представництва, то зараз це нагальна потреба доносити правду про те, що відбувається в Україні та жахи, що чинять окупаційні війська росії. Ми не зупинимося у наших цілях та будемо і надалі розширювати  покриття. Наше завдання, аби в будь-якій точці світу глядач мав доступ до українського телебачення», - зазначив Микола Фаєнгольд, директор Starlight PayTV.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода