IKEA підтвердила дату відкриття першого магазину в Києві

IKEA офіційно повідомила, що перший магазин компанії в Києві відкриється в найближчий понеділок — 1 лютого

Коментарі 1802
«1 лютого компанія зустріне своїх перших українських покупців в магазині міського формату в Києві, що знаходиться в Blockbuster Mall», - йдеться в повідомленні ритейлера.

Магазин міського формату в Києві стане першим магазином IKEA в міському форматі в регіоні Південно-Східної Європи (Україна, Румунія, Хорватія, Сербія та Словенія).

В IKEA підкреслили, що в магазині будуть діяти суворі заходи безпеки, включаючи соціальне дистанціювання, обов'язкове носіння маски і перевірку температури, а також регулярну дезінфекцію приміщень.

Також в IKEA додали, що згідно з чинними обмеженням, магазин зможе одночасно вмістити не більше 500 осіб.

Раніше профільний ресурс RAU з посиланням на джерела на ринку повідомив, що відкриття магазину IKEA в Києві все ж відбудеться 1 лютого цього року.

Відкриття першого магазину IKEA в Києві було заплановано на жовтень-листопад 2020 року . Однак, з 14 листопада по 2 грудня в Україні діяв карантин вихідного дня. У цей період робота торгових центрів і непродовольчих магазинів, а також закладів громадського харчування, кінотеатрів і фітнес-центрів була дозволена тільки в будні дні.

У зв'язку з карантинними заходами в IKEA розглядали дві дати відкриття магазину в Blockbuster Mall - в кінці грудня і на початку 2021 року. Однак, в період з 8 по 24 січня в Україні знову ввели локдаун, під час якого в тому числі обмежувалася робота ТРЦ і непродовольчих магазинів.

За словами співрозмовників НВ Бізнес, магазин IKEA був повністю готовий до відкриття ще в грудні цього року - там були завершені оздоблювальні роботи і розставлено меблі.

За матеріалами nv.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода