Instagram готує запуск платних підписок на блогерів

Вони коштуватимуть $0,99 та $4,99.

Коментарі 1471
Соціальна мережа Instagram готує запуск функції платних підписок, яка дозволить користувачам платити за ексклюзивний контент блогерів. Про це пише TechCrunch.

У Instagram нову функцію поки не додали. Водночас у магазині App Store 1 листопада вже опублікували вартість платної підписки: $0,99 та $4,99.
«Зазвичай Instagram тестує нові функції з меншою групою авторів, перш ніж зробити їх загальнодоступними. Якщо найближчим часом компанія запускає підписку на Instagram у США, як свідчать ці оновлення в додатку, ви можете не одразу побачити нову опцію серед авторів, на яких ви підписані», — уточнили у виданні.

Раніше керівництво Instagram говорило, що працює над «ексклюзивними історіями». Ця функція передбачає, що після оплати підписки користувачі матимуть доступ до Stories, які не будуть доступні для широкої авдиторії.

Нагадаємо, у жовтні 2021 року соціальна мережа Instagram запустила функцію, яка дозволяє всім користувачам розміщувати гіперпосилання у Stories. Якщо раніше ця функція була доступна лише для облікових записів з понад 10 тисячами підписників, то нині додати посилання в сторіз можуть усі користувачі, незалежно від статусу акаунта та кількості підписнків.

За матеріалами https://ms.detector.media/
Обговорити з іншими читачами:
Погода