Instagram планує випустити текстову програму, яка конкуруватиме з Twitter

Новий автономний проєкт буде створений на базі додатку Instagram, однак також буде сумісний з деякими іншими застосунками.

Коментарі 1122
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com

Instagram планує випустити програму для обміну текстовими оновленнями, яка буде конкурувати з Twitter і може дебютувати вже в червні. Про це повідомив Bloomberg з посиланням на джерела, знайомі з цим питанням.

За даними видання, компанія Meta зв’язалася з агентствами та знаменитостями, щоб оцінити їхню зацікавленість у тестуванні ранньої версії програми, яка буде інтегрована в Instagram. 

В інформаційному бюлетені викладачки соціального маркетингу та маркетингу впливу в Каліфорнійському університеті Лії Габерман ідеться про те, що новий автономний проєкт буде створений на базі додатку Instagram, однак також буде сумісний з деякими іншими застосунками. 

«Історично ми знаємо, що Meta любить тестувати та відтворювати функції з інших додатків та інструментів сторонніх розробників на основі того, що вони очікують буде популярним серед користувачів», — сказала Габерман.

Вона зазначила, що бізнесмен Ілон Маск раніше говорив про перетворення Twitter на «додаток для всього» з багатьма функціями, окрім інформаційних публікацій.

«Оскільки Meta має досвід запозичення з інших платформ, набагато більш імовірно, що вони досягнуть цього першими, об’єднавши весь досвід, який вони напрацьовують», — додала Лія Габерман.

За матеріалами detector.media

Обговорити з іншими читачами:
Погода