INTERGAL CITY презентував оновлений сайт

Початок літа видався надзвичайно активним для житлового комплексу INTERGAL CITY. Він став партнером цілої низки заходів та бізнес-конференцій, а ще саме цими днями флагманський проєкт компанії «Інтергал-Буд» презентував користувачам оновлений та вдосконалений сайт.

Коментарі 1661
Команда розробників та маркетологів, які працювали над проєктом, поставили за мету зробити майданчик сучаснішим, а головне зрозумілішим та комфортнішим в користуванні. В результаті був повністю змінений дизайн сайту. Спеціально для цього команда дизайнерів розробила каталог нових рендерів. А завдяки спрощеній навігації сайтом, користувачу відтепер легше орієнтуватися на його сторінках. Особливу увагу приділили мобільній версії сайту, адже клієнти найчастіше користуються саме цим типом пристроїв.

Інноваційним рішенням сайту став 3D-модуль на базі технології FLAT.SHOW, завдяки якому користувачі мають можливість обирати квартири й апартаменти практично наживо, роздивлятися комплекс з різних боків.

«За допомогою модуля ви можете переглянути інформацію про всі типи квартир чи апартаментів, які знаходяться на території тієї чи іншої вежі, ознайомитися з детальними плануваннями, встановлювати бажані параметри пошуку тощо. До того ж ми впровадили один з найчастіших запитів клієнтів — можливість швидкої комунікації з експертами клієнтського простору за допомогою популярних месенджерів Viber та Telegram» — зазначила бренд-менеджерка комплексу INTERGAL CITY Ніна Васильченко.

 За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода