INTERTOP та Kalush представили лімітовану зіркову колекцію

Український fashion-бренд INTERTOP та відомий музичний гурт Kalush Orchestra представляють ексклюзивну колаборацію, що поєднала в собі моду та музику.

Коментарі 860

Колекція складається з чоловічих та жіночих речей, зокрема футболок, шортів, культових рожевих панам, топів та взуття з фірмовим дизайном гурту.

Колаборація INTERTOP x KALUSH відображає дух сьогодення, поєднує стиль та мінімалістичність, а також уособлює любов до української музики та віру в перемогу. Колекція виготовлена в Україні та для всіх українців, тож речі з унікальними принтами вже доступні для всіх охочих.

Ми раді, що наша співпраця з INTERTOP поєднує у собі не тільки моду, а й саме українську музику. У своїй творчості ми прагнемо до пошуку нових стилів звучання та сенсів. І в цій колаборації один з головних сенсів – це віра у нашу скору перемогу”, — говорить лідер гуртів KALUSH та Kalush Orchestra, Олег Псюк.

INTERTOP Ukraine відомий своєю підтримкою сучасних виконавців та активним розвитком культури fashion-колаборацій, і саме тому ця колекція також стала частиною модного всесвіту INTERTOP. Після тріумфальної перемоги гурту Kalush Orchestra на "Євробаченні-2022", до нього прикута увага всього світу. Шанувальники не тільки стежать за творчістю улюбленого гурту, а й вже давно встигли полюбити головний його символ – рожеву панаму KALUSH. Сьогодні KALUSH з'являється і на інших речах у модному всесвіті INTERTOP.

 video
За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода