ISD Group відзначили міжнародною премією FWA

Діджитал креативна агенція ISD Group отримала нагороду на престижному digital-конкурcі FWA. За проєкт «AI Versus», який на прикладі російських новин показує вплив пропаганди на світогляд людей.

Комментарии 8207

Премія FWA існує з 2000 року і відзначає проєкти, які розширюють межі креативності, не в залежності від використаного медіа, розробки чи технологій. Це простір, який надихає креативну індустрію перетинати кордони можливого за допомогою технологій.

Кожен день проєкт із найбільшою кількістю балів виграє FOTD (FWA of a day). Щороку обирають 365 найкращих проєктів зі всього світу. Суддями виступають понад 300 експертів з провідних креативних і діджитал агенцій, продакшнів та дизайн-студій із 35 країн світу. Серед нещодавних переможців FWA, наприклад, проєкти для Samsung, Google, Toyota, Gucci, Nike, Bentley Motors, McDonald's від таких агенцій, як: BBDO New York, Media Monks, Active Theory, UNIT9, 72andSunny, та інших.

AI Versus — це соціальний експеримент, що покликаний показати різницю між новинами та пропагандою. Для реалізації проєкту команда створила два штучних інтелекти, яких протягом 6 місяців навчали за допомогою новин двох телеканалів: провладного «Россия-1» та єдиного незалежного телеканалу Росії «Дождь».

 video

Нещодавно команда ISD Group взяла золото на берлінському фестивалі Ciclope, срібну нагороду на британській премії Shots.Awars, срібло на ADCE, а також бронзову статуетку Cannes Lions.

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода