Isobar Ukraine створив постери для школи, використавши безграмотність російських окупантів

Агенція Isobar Ukraine, надихнувшись фотографіями безграмотності російських загарбників в англійській мові, створила банери та діджитал-плакати для школи англійської мови Aloha Language School.

Коментарі 2296

У час, коли усі англомовні лідери вільного світу, зокрема Джо Байден і Борис Джонсон, підтримали Україну у боротьбі за незалежність, англійська мова набула для українців унікального символізму єдності та демократії. На протиставленні з тотальним невіглаством рашистів гра слів у постерах підкреслює цивілізованість і свободолюбивість культурного коду англійської мови.

Творці концепту вкотре нагадують своїми роботами, що сьогодні час сміливих, зухвалих і безкомпромісних меседжів в рекламі, навіть якщо раніше бренд вдавався до помірного tone-of-voice. Цей тренд агенція застосувала і в плакатах для навчального закладу. Креативна ідея натякає аудиторії – є помилки граматичні, які можна виправити вивченням мови, а є помилки ідеологічні, які не підлягають виправленню. Для перших є мовні курси. А для других – ЗСУ.

sostav.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода