IT-компанія OBRIO надала безкоштовний доступ до платформи для автоматизації маркетинг-процесів AdBraze

Для підтримки українського бізнесу та спеціалістів, українська продуктова IT-компанія OBRIO відкрила безкоштовний доступ для користування платформою для автоматизації маркетингу — AdBraze.

Коментарі 1193

AdBraze став безкоштовним на 4 місяці з моменту реєстрації для всіх українських компаній, які активно використовують performance маркетинг у своїй діяльності. Щоб користуватися платформою безкоштовно, достатньо лише заповнити форму, натиснувши кнопку “Contact us” на сайті. У коментарі написати “Слава Україні” та отримати підтвердження на пошту. Користувачі матимуть доступ до повного функціоналу продукту.

AdBraze автоматизує запуск рекламних кампаній, тож це дозволить:

  • удвічі швидше тестувати гіпотези та скоротити рутинні задачі для user acquisition менеджерів на 80%
  • оперативно визначати найефективніші креативи
  • масштабувати бізнес в умовах кризи без збільшення бюджету на відділ маркетингу
  • оптимізувати процеси та підвищити ефективність комунікації в креативній команді завдяки вбудованій канбан-дошці
  • використовувати шаблони налаштувань рекламних кампаній, хмарне сховище для креативів та інтеграцію Google Drive та Dropbox.

«На створення AdBraze мене надихнула команда маркетингу OBRIO. Я спостерігав за колегами, які невтомно працювали над рутинними завданнями, з метою провести якомога більше тестів та знайти “ТОП перформанс креатив”. Мені, розробнику в минулому, хотілось допомогти колегам з допомогою автоматизації процесів. Так виникла ідея продукту AdBraze.  Ми прагнемо бути корисними для українських компаній, маркетингових агенцій та фахівців. Зараз як ніколи важливо гуртуватись та допомагати бізнесу в нашій країні», — зазначає Олександр Чоловський, CEO в AdBraze, продукті компанії OBRIO.

За мтеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода