IT-Solutions наважилась на глобальний ребрендинг, щоб яскраво увійти в еру діджиталізації

GRA AGENCY зробило глобальний ребрендинг для системного інтегратора IT-Solutions

Коментарі 2109

Завдання

Компанія IT-Solutions наважилась на глобальний ребрендинг, щоб яскраво увійти в еру діджиталізації. Оновлений корпоративний стиль покликаний надихнути команду на нові звершення та відобразити її головні цінності. Крім того, сколихнути ринок системних інтеграторів, задавши тренди в категорії та закріпивши лідируючі позиції. А щоб впоратись з такою серйозною задачею, та мінімізувати ризики, без досліджень не обійшлося.

Рішення

Стратегічні дослідження починаються насамперед з глибокого аналізу бажань та можливостей замовника. А вже після цього визначаються болі та потреби його клієнтів. Допомогти першим стати незамінними для других — то справжнє мистецтво.

Центральною ідеєю IT-Solutions стало об’єднання експертів, що в свою чергу дозволить вирішувати задачі найвищої складності. Слово “об’єднання” у такому випадку повинне зчитуватись не лише в айдентиці, а й в усій діяльності компанії.

Новий логотип символізує колаборацію заради спільного руху вгору. Демонструє як спільні зусилля щоразу дозволяють піднятися на сходинку вище. Крім того, у візуальному стилі активно використовується супереліпс. Ця унікальна фігура є ідеальним поєднанням квадрата з кругом.

Так як сфера системної інтеграції досить складна та зрозуміла далеко не кожному, було прикладено багато зусиль для пошуків простих та зрозумілих відображень нової стилістики. Оновлений стиль позбувся зайвих елементів, став виваженим та товариським, акцентуючи увагу на командній роботі.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода