Jägermeister готується до головної футбольної події літа

Легендарний бренд німецького лікеру представляє лімітований дизайн пляшки до головної футбольної події літа

Коментарі 1383

Клубний сезон добігає кінця. Гравці переодягаються в кольори своїх збірних і вирушають на локацію національних команд. Їхня мета — ризикнути й поборотися за, імовірно, найважливіший трофей у своїй кар'єрі. Вболівальники чекали на цей момент п'ять років, і вже готові переживати та підтримувати своїх кумирів.

Разом із фанатами до головної футбольної події літа готується і Jägermeister. Бренд німецького лікеру представляє лімітований дизайн з новою етикеткою. На ній зображена форма збірної України з номером «-18» — ідеальною температурою для крижаних шотів. Так Jägermeister ставить собі за мету ще більше згуртувати українських уболівальників — щирих та відданих.

Вікторія Прудник, бренд-менеджер Jägermeister в Україні:

Ігри національних збірних — це завжди особливий момент, який об'єднує людей навколо однієї мети. Наші вболівальники налаштовані рішуче: чекають від команди тільки перемог, але не залишать її без підтримки у скрутну хвилину. Ми хочемо, щоб вони максимально насолодилися цим часом, відчули кожну секунду матчу. Тому, впевнені, крижаний шот стане незамінним ритуалом футбольного літа.

Етикетка з формою збірної України представлена ​​на пляшках об'ємом 0,7 л, які доступні тільки на території країни в обмеженій кількості.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода