Бренд Jaffa розпочав продаж преміальної лінійки 100% соків прямого віджиму

Продукт виробляється за технологією прямого віджиму зі свіжих фруктів, що гарантує натуральність та користь соку. Новинка не містить води, доданого цукру і будь-яких інших штучних або натуральних добавок. На полицях роздрібних мереж України продукт з’явиться вже на початку лютого

Коментарі 1835

У різноманітності соків ідеальним рішенням для споживачів, які віддають перевагу натуральним і здоровим продуктам, є соки прямого віджиму. Вони не містять води, доданого цукру, барвників чи будь-яких інших добавок, як штучних, так і натуральних. Сік прямого віджиму – це свіжовіджатий сік, пастеризований і розлитий в герметичну упаковку. Це продукт, який максимально зберігає всі переваги та користь фруктів, з яких він віджатий.

Запуск соків прямого віджиму доповнить широку лінійку бренду Jaffa, який вже 27 років присутній на ринку України та представлений зараз 100% соками, смузі, нектарами з доданою користю та дитячими соковими продуктами. Більшість з цих продуктів є інноваційними і саме під брендом Jaffa вони вперше з’явилися на українському ринку, буквально створивши з нуля категорії продуктів, яких раніше не існувало. Сьогодні основне завдання бренду – пропонувати споживачам здорові та корисні продукти, що відповідають високим вимогам до якості та складу.

100% сік прямого віджиму Jaffa – смачна та корисна лінійка продуктів від відомого українського бренду. Поки що споживач зможе зарядитися енергією трьох смаків натуральних соків: яблуко, яблуко у поєднанні із соковитою грушою, яблуко з бананом. Перевагою 100% соків Jaffa є значна відмінність у смаку, адже для прямого віджиму використовуються виключно солодкі яблука. Соки випускатимуть у картонній упаковці об’ємом 0,95 л. У планах компанії – розширення лінійки та географії поставок.

«Під час розробки всіх наших продуктів ми підтримуємо ідею здорового харчування, враховуємо сучасні смакові уподобання споживачів та тенденції світового ринку продуктів харчування, – розповідає Максим Протопопов, менеджер бренду Jaffa. – Процес виробництва 100% соків Jaffa прямого віджиму побудований таким чином, щоб любителі смачних та здорових напоїв брали лише найкраще із фруктів. Тому впевнений – наші соки прямого віджиму стануть суперпопулярним продуктом насамперед у тих, хто дбає про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких».

Отримати заряд енергії та поповнити баланс вітамінів за допомогою Jaffa зараз стало ще легше!

За матеріалами прес-релізу.
Обговорити з іншими читачами:
Погода