Jaguar пропонує майстер-клас із дизайну електрокару через серію фільмів

Практикум є частиною кампанії Jaguar #StayHomeStayCreative

Коментарі 1485

Для заохочення креативу в домашніх умовах, серією фільмів із майстер-класу Jaguar знайомить аудиторію з процесом дизайну автомобілів. Розміщені дизайнерами Jaguar, чотирисерійні епізоди демонструють прогрес у дизайні повністю електричного авто I-PACE: від початкових етапів проектування до експертних консультацій та порад з кожної дисципліни, представленої у фільмах.

Як і в дизайнерській студії, процес починається з ескізів. Головний креативний дизайнер Домінік Наджафі демонструє процес із ескізування I-PACE олівцем на папері. Надалі він передає ескіз Метью Бівену, головному дизайнеру з екстер'єру, який за допомогою Photoshop перетворює ідею на професійну цифрову візуалізацію.

Третій фільм показує, як Кріс Скоулс, старший спеціаліст із моделювання ефектів, створює проект дизайну зовнішнього оформлення. Використовуючи 2D-візуалізацію, він розробляє її у 3D-форматі через програмне забезпечення Autodesk Alias. Нарешті, художник з графічного дизайну Елліот Бретт зображує I-PACE у реальному форматі, детально описуючи процес трансформації ескізів в анімацію.

 Jaguar Design Masterclass | Епізод 1: Створення ескізу електрокару I-PACE
 Jaguar Design Masterclass | Eпізод 2: Візуалізація I-PACE
 Jaguar Design Masterclass | Eпізод 3: Трансформація I-PACE з 2D до 3D

Четвертий фільм як завершальний буде опублікований наступного тижня.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода