John Lewis представив різдвяний ролик

Вийшла соціальна реклама без звичної казкової атмосфери та милої анімації

Коментарі 998
Британський рітейлер John Lewis & Partners запустив різдвяну кампанію. У 2022 року мережа порушила традицію у виробництві анімаційних роликів з типовими атрибутами казки та нагадала глядачам про важливість підтримки благодійних організацій за допомогою креативу про новачка у скейтбордингу.

У відео з несподіваним соціальним меседжем розповідається історія дорослого чоловіка, котрий вирішив навчитися кататися на скейтборді. Його незграбні спроби освоїти нове хобі все ж таки не пройшли даремно - так він хотів долучитися до захоплення прийомної дочки Еллі, щоб у них були спільні інтереси.
 video
Компанія була розроблена спільно з організацією Action for Children, яка допомагає адаптуватися до прийомних дітей у нових сім'ях. Як саундтрек до ролика креатори використовували кавер на пісню «All the Small Things» групи Blink-182.

Крім того, кампанія включає благодійну механіку — частину виручки з продажу ведмежа Льюїса та інших святкових атрибутів перерахують на потреби дитячих будинків.

Медіарозміщення ролика на ТБ і в діджиталі коштувало компанії $8 млн — набагато менше, ніж минулого сезону, зазначили джерела The Guardian.

Обговорити з іншими читачами:
Погода