Jooble запустив сайт із медитаціями до дня HR-менеджерів і рекрутерів

Міжнародний сервіс для пошуку роботи Jooble запустив лендинг #HRsuperhero з медитаціями до дня HR-менеджерів і рекрутерів.

Коментарі 3939

Сайт був розроблений з метою привітати фахівців, які пов'язані з пошуком, підбором, адаптацією і управлінням персоналом, із їх професійними святами.

Головна ідея креативної комунікації полягає в тому, що кожен HR-менеджер і рекрутер — справжній супергерой, адже на його плечах — підтримка бізнесу та людей, незалежно від погоди за вікном і глобальних подій, які вносять свої корективи в роботу та життя.

Тому команда Jooble створила лендинг із короткими медитативними роликами. Таким чином кожен HR- і рекрутинг-супергерой може в будь-який час на 10 хвилин відвідати це місце сили, не покидаючи свого робочого місця, аби відновити внутрішній баланс і отримати заряд енергії та натхнення.

На лендингу #HRsuperhero опубліковані три відеоролика:

  • ранкова мотиваційна медитація, із якою можна правильно почати день і налаштуватись на вирішення робочих завдань;
  • антистрес-медитація для випадків, коли навколо все "горить" і потрібно відволіктись і відновити внутрішній баланс;
  • вечірня медитація, яка допоможе “відпустити” думки про роботу, налаштуватися на вечір, відпочинок і спокійний сон.

Все медитації розроблені та озвучені спеціально для проекту #HRsuperhero від Jooble Сашею Годяєвою — українським майстром сучасного мистецтва медитації.

 video
 video
 video

Все медитації розроблені та озвучені спеціально для проекту #HRsuperhero від Jooble Сашею Годяєвою — українським майстром сучасного мистецтва медитації.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода