Кіномережа ”Оскар” та UNIT.City повертають кіно на великі екрани

Мережа кінотеатрів ”Оскар” та квитковий оператор TicketsBox запускають власний автокінотеатр на території UNIT.City.

Коментарі 1606

Поки кінотеатри зачинені для відвідувачів, з’явилась можливість знову дивитися фільми на великому екрані.

19 червня Оскар разом із TicketsBox відкривають новий автокінотеатр на території інноваційного парку UNIT.City. Безпечна та затишна локація розрахована на 100 автомобілів.

За допомогою онлайн-функціоналу можна завчасно обрати місце для паркування та придбати квиток. Це гарантує відсутність черг та швидке орієнтування глядачів під час сеансу.

Кіномережа підготувала цікавий репертуар кінофільмів для вибагливих глядачів. У автокінотеатрі ви зможете поринути у світ кіно та вибрати жанр на свій смак.

Кіносеанси транслюватимуться на сучасному світлодіодному екрані розміром 16 на 9 метрів. Картинка, яку він відтворює, вразить глядачів незалежно від погоди.

Попкорн, напої та снеки будуть забезпечені завдяки онлайн-сервісу доставки їжі. Глядачам потрібно мати лише доступ до інтернету, щоб отримати все, що вони забажають із меню.

Проєкт дає можливість безпечно відвідати кіно в умовах карантину. Автокінотеатр буде працювати на постійній основі, а перший сеанс відбудеться вже 19 червня. Деталі та доступні квитки можна переглянути за посиланням.

Круті враження та максимальний комфорт — гарантовано!

Місце зустрічі: UNIT.City, м.Київ, вул. Дорогожицька, 3.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода