KABANOSY — це і той, і цей, і що завгодно на карантині

Коли Banda створювала комунікацію для KABANOSY бренду “Дмитрук”, основним повідомленням стало: “KABANOSY — це і той, і цей, і поїсти, і погризти”.

Коментарі 2580

За рік бренд прокачав нову для України фудхак-категорію ковбаснеків. Це вдалося завдяки ідеї поєднання несумісного: ковбаси та снеків, сірників та весел, блискавки тадрезини, черепахи та танцполу, вертольоту та газонокосарки, сумоїста та батута.

Під час карантину KABANOSY теж залишаються вірними своєму іміджу веселих та сміливих хуліганів. А Banda продовжує їм з цим допомагати.

Креативники пригадали слоган “і той, і цей” і зрозуміли, що KABANOSY в принципі можуть стати чим завгодно, а найперше — чарівною паличкою від карантинної одноманітності та нудьги.

Banda заметчила реальність і фантазію, уявивши, що можна змайструвати з ковбаснеків під час апокаліпсису, нашестя зомбі, прильоту НЛО чи просто тоді, коли усі спортзали зачинені, а хочеться пострибати на скакалці.

Гнучка форма та довжина ковбаснеків дійсно дає волю креативу. Увесь кайф у тому, що кожен може вигадати власний спосіб застосування KABANOSY. Варто лише увімкнути трохи уяви.

 video
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода