Світлана Степанюк стає керівником Posterscope

а Дарина Момот – медіадиректором Vizeum

Комментарии 2366

З 1 вересня в компанії Posterscope Ukraine новий СЕО – Світлана Степанюк, досвідчений управлінець з більш ніж 15-річною практикою в медіа. Світлана 11 років займається зовнішньою рекламою, стояла біля витоків створення агентства Posterscope Ukraine.

Перед новим керівником стоять амбітні завдання і виклики: посилення лідерських позицій в баїнгу, просування цифрових інструментів і розвиток інновацій в галузі, а також трансформація і автоматизація внутрішніх бізнес-процесів в компанії.

«Агентство Posterscope, в якому раніше я пропрацювала 9 років, є для мене рідним, і я дуже хочу, щоб  компанія розвивалася, змінювалася і процвітала. Зовнішня реклама займає і буде займати важливе місце в медійному спліті ефективних рекламних кампаній. Діджитальні трансформації, які ми вже спостерігаємо в Україні і світові тренди в галузі свідчать про те, що у зовнішньої реклами дуже великий потенціал у розвитку нових напрямків й інновацій. Завдання, яке стоїть перед агентством – стати лідером таких змін в Україні – драйвити, надихати і шукати нетривіальні шляхи в її вирішенні», – коментує Світлана Степанюк, СЕО Posterscope Ukraine.

Позицію медіадиректора в компанії Vizeum Ukraine займе Дарина Момот, яка раніше очолювала ТБ-баїнг в Amplifi Ukraine (входить в комунікаційну групу Dentsu Aegis Network Ukraine). На новій посаді Дарина розширить зону відповідальності і сконцентрується на розвитку експертизи як в ТБ, так і нон-ТБ.

Дарина Момот в рекламній галузі з 2008 року. Завдяки багаторічній роботі в підрозділі Amplifi Ukraine, сервісі, який впроваджує трансформаційні підходи в процес медіаінвестицій клієнтів, Дарина прекрасно орієнтується в українському медіаринку і вміє знаходити найбільш ефективні рішення медіазадач клієнтів. Також вона близько знайома з корпоративною культурою Vizeum України, де свого часу збудувала блискучу кар'єру і займала позицію баїнг-директора.

Дарина Момот, медіадиректор Vizeum Ukraine

Я дуже рада повернутися в яскраву команду Vizeum Ukraine. Зміни у світі та індустрії зараз відбуваються дуже швидко і вимагають від нас постійного розвитку та застосування нових знань і підходів навіть у рішення уже знайомих нам завдань, тому ми з командою використаємо наш багатосторонній досвід і сконцентруємося на розвитку експертизи та пошуку нових найбільш ефективних рішень для клієнтів.

Андрій Нікітіч, який очолював Posterscope Ukraine з дня заснування, залишає комунікаційну групу Dentsu Aegis Network Ukraine.

«Posterscope Ukraine зараз знаходиться у відмінній формі: з року в рік зростають обороти, з'являються нові клієнти, народжуються нові ініціативи. Я щиро вдячний за все те, що Андрій Нікiтiч зробив для створення та успішної роботи лідера на ринку зовнішньої реклами: 12 років тому було створено агентство Master AD, сформована приголомшлива команда, а потім пройшла успішна трансформація локальної компанії в мережевий Posterscope Ukraine. На поточному етапі розвитку між менеджментом групи і Андрієм сформувалися розбіжності в поглядах на тактичну і довгострокову стратегії розвитку бізнесу. Саме тому Андрій залишає нашу комунікаційну групу. Я впевнений, що Світлана Степанюк в новій для себе ролі поведе Posterscope Ukraine до нових звершень і перемог в сучасній постійно мінливій рекламної індустрії», – коментує Олександр Гороховський, CEO, Dentsu Aegis Network Ukraine.

sostav.ua

Обсудить с другими читателями:
Погода