«Календаринка» від Банку Власний Рахунок і MOKO повертається

Банк Власний Рахунок уже другий рік поспіль запускає «Календаринку»! Це перший адвент-календар у застосунку українського діджитального банку. Мета його створення — подарувати українцям трохи радості в умовах постійних тривожних новин.

Коментарі 1025

Головні герої — це продукти «Сільпо», що ожили та спілкуються з користувачами. Кожен із них має свої особливості та характер. Персонажів створили саме до тематики новорічних свят: 

  • Мандаринка — наша знайома подружка. Відповідає за спецпропозиції, бонусні бали та новорічний кошик.

  • Ігристе — яскраве, барвисте, веселе, бульбашкове золотисте! від цього героя очікуйте передбачення та різні цікавинки.

  • Яливка — дивна тваринка, яка й оливка, і ялинка. Ця красуня і листівку надішле і про благодійність нагадає. 

  • Цікавничок — допитливий, емоційний, якому треба знати все-все-все. Відповідає за ігровий настрій гостей застосунку.

  • Гречаний багет, бестселер «Сільпо», — хрумкий та швидкий, тільки його і бачили. Спробуйте вхопити цього персонажа!

  • Ялинкар — зухвалий жартівник і підкорювач сердець. Він знає все про пригоди та жарти в серденько. 

Встановивши застосунок Банк Власний Рахунок, користувачі щодня отримуватимуть унікальне нагадування: листівку, мінігру або спецпропозицію з підвищеним кешбеком балами. Вони даруватимуть людям радість: жартуватимуть, радитимуть фільми, нагадуватимуть про екологічність, важливість донатів та українські традиції. Також вас очікує багато «фішечок»! Наприклад, кешбек балами та -50% на все солодке у «Сільпо» з карткою Банку Власний Рахунок від mastercard з 16 по 18 грудня, аби закупитися солоденьким на Миколая. А вже 5 січня ви зможете познайомитися з актуальною варіацією колядки, яку користувачам пропонують заспівати в сторіз, щоб додатково зібрати гроші на благодійність.

Цей проєкт запускається другий рік поспіль. Його унікальність полягає в тому, що адвент-календар стартує 1 грудня, а триває до 8 січня. Інші бренди закінчують новорічну комунікацію 31 грудня, натомість Банк Власний Рахунок дарує радість підписникам ще впродовж тижня, аж до Різдва. Христина Кармазіна, двигун Банку Власний Рахунок, про адвент-календар та його актуальність у сьогоденні зазначає: «У цей важкий рік ми хотіли підняти настрій нашим любим гостям, огорнути турботою та додати трошки радості. Робимо все, аби наша календаринка була гарною щорічною традицією за будь-яких умов».

Завантажте мобільний застосунок Банк Власний Рахунок з App Store або Google Play. Оформте віртуальну картку, щоб приєднатися до адвент-календаря. Окрім щоденних радістинок, отримуйте спеціальні пропозиції, кешбек балами й бонуси за покупки в «Сільпо».

Банк Власний Рахунок  запустився у вересні 2021 року. Працює у повній синергії з однойменною програмою лояльності мережі магазинів «Сільпо» і пропонує гостям ще більший кешбек балами від їхніх покупок. За рік банк залучив 150 000 клієнтів, серед яких вже не тільки гості «Сільпо». 

За матеріалами пресрелізу 
Обговорити з іншими читачами:
Погода