Кампанія до найромантичнішого сезону від Eldorado.ua

Eldorado.ua разом із креативною агенцією IAMIDEA представили кампанію «Даруйте любов, а все інше — справа техніки». Ролик до романтичного сезону подарунків присвячений нетиповій «жили довго та щасливо» історії кохання.

Коментарі 1361

У новому позиціонуванні Eldorado.ua виступає за те, що техніка це не найголовніше в житті, але вона завжди поряд, коли трапляється щось дійсно важливе. Як і сам Eldorado, який готовий прийти на допомогу в створенні цих моментів. 

«В основу філософії бренду Eldorado.ua покладено турботу та підтримку. Рекламна кампанія до 14 лютого акцентує увагу на тому, що для теплих почуттів немає віку, і проявити свою прихильність можна за будь-яких обставин, а з вибором подарунків для близьких допоможе Eldorado.ua», - Оксана Кулікова, директорка з маркетингу Eldorado.ua.

 video

Любов та її прояви бувають різними і в різному віці. Бренд Eldorado.ua існує заради всіх сімей, внуків та бабусь із дідусями, матері-одиначки, татусів у декреті та працюючих мам, підлітків та їхніх батьків, та навіть заради майбутніх сімей.

«Історія про хлопчика, який при обмежених умовах зумів створити романтичний подарунок, може бути прикладом для всіх, хто знаходить собі виправдання. Бо кохання— це увага, піклування та щирі почуття.» — Валерія Гаврилюк, копірайтерка IAMIDEA.

Eldorado.ua ставить за ціль, у першу чергу, допомагати та підтримувати прояви уваги, головне  — намір проявити теплі почуття, а все інше — справа техніка. Eldorado ж допоможе із технікою та завжди буде поруч.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода