Каньє Вест створив Telegram-канал

Нині у ньому понад 70 тис. підписників

Коментарі 831
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
Американський репер Каньє Вест зареєструвався в Telegram і запустив свій канал у месенджері під назвою "ye". Через півгодини кількість його передплатників становила 12 тис., а на момент публікації цього матеріалу їх було понад 70 тис. Про це повідомив журналіст Ніколас Фуентес, який раніше анонсував появу Веста на платформі.

У своєму першому посту Вест виклав лише майже двогодинний аудіозапис із Clubhouse, а наступний запис присвятив баскетболістці Брітні Грайнер та іншим людям, які відбувають покарання в іноземних в'язницях.

На початку грудня власник Twitter Ілон Маск заявив, що обліковий запис Каньє Веста повторно заблокують у соцмережі за повідомлення, що розпалюють ненависть. Вперше профіль репера «заморозили» 9 жовтня цього року за антисемітські висловлювання, проте 28 жовтня Маск вирішив зняти блокування.

1 грудня під час виступу на ток-шоу Алекса Джонса Infowars Вест знову зробив низку антисемітських заяв, які спричинили негативну реакцію громадськості. Зокрема він сказав, що симпатизує нацистському диктатору Адольфу Гітлеру.
Обговорити з іншими читачами:
Погода