Карту руйнувань трансформують у Карту відновлення

«Антикорупційний штаб» співпрацюватиме з Добробатом, щоб створити карту відновлення.

Коментарі 1581
ГО «Антикорупційний штаб» домовилася про співпрацю із Добробатом, аби трансформувати Карту руйнувань у Карту відновлення. Відповідний меморандум 14 вересня підписали засновник проєкту Ростислав Смірнов та голова правління АШ Сергій Миткалик.

«Досвід Добробату дуже цінний. Ми хочемо об‘єднати якомога більше волонтерських ініціатив, які працюють над відбудовою України. Це допоможе нам зібрати ще більше зруйнованих та, відповідно, відновлених об‘єктів, а також розуміти – де використані бюджетні кошти, а де благодійні», – розповів голова правління АШ Сергій Миткалик.

За його словами, тепер на Карту руйнувань будуть додавати і об‘єкти, над відновленням яких працює Добробат. В ідеалі кожен міститиме три світлини: до руйнування, після руйнування та після відновлення.

Найближчим часом до наповнення Карти відновлення долучиться ще низка волонтерських організацій.

Нагадаємо, у червні «Антикорупційний штаб» публічно запустив Карту руйнувань, щоб допомогти зібрати кошти на відбудову України. Це онлайн-мапа, на яку вносять фото «до» та «після» пошкоджених або зруйнованих внаслідок обстрілів РФ об’єктів.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода