Катар прощається з алкоголем на Чемпіонаті світу 2022: несподіваний напрямок пива Budweiser

Бренд Budweiser передасть країні-переможцю все пиво, заготовлене для Чемпіонату світу з футболу у Катарі

Коментарі 1057
Пивний гігант був оголошений одним із спонсорів турніру, але тепер він може продавати лише безалкогольну версію своєї продукції, передає Daily Mail.

Це залишило Budweiser з усвідомленням того, що багато запасів пива тепер пропаде.

Проте у компанії запропонували грандіозний запас пива країні, яка виграє чемпіонат.

Зазначимо, розлючені футбольні вболівальники почали вимагати відшкодування у босів чемпіонату світу, коли рішення було ухвалено у п'ятницю, 18 листопада, ймовірно, під тиском королівської родини Катару.

Budweiser спочатку висміяв оголошення про заборону алкоголю на стадіонах у п'ятницю, написавши у Twitter: "Ну, це ніяково...", але пізніше твіт був вилученио.
Наступне повідомлення говорить: "Новий день, новий твіт. Країна-переможець отримає банки. Хто ж це буде?".

Видання пише, що кораблі з пивом здійснили 8000-мильну подорож до Катару з пивоварень у Лондоні, Ланкаширі та Уельсі.

Зазначається, що алкоголь у Катарі перебуває під забороною. Туристи можуть купувати чи вживати алкоголь лише у ліцензованих готелях чи ресторанах.

Раніше повідомлялося, що футбольні вболівальники можуть вживати пиво у спеціальних "фан-зонах" або на території стадіону — як виняток.

18 листопада ФІФА оголосила, що домовилася з катарською владою про те, що пиво відтепер — під забороною. Винятки: лише спеціально відведені фан-зони.

Пінта коштуватиме близько 14 доларів, купити пиво можна буде лише у певний час. При цьому в одні руки можна буде продавати трохи більше чотирьох порцій.

На стадіоні зможуть купити алкоголь лише відвідувачі VIP-лож. Вартість входу туди стартує від 75 тисяч доларів за вечір.

Прилавки Budweiser, які продавали пиво вболівальникам до та після матчів, тепер стоять порожніми, і замість них можна буде продавати лише безалкогольний Bud Zero.

Офіційна Доха також може зіткнутися із судовим позовом, оскільки підписала контракти, в яких зобов'язується "поважати спонсорів ФІФА".

За матеріалами https://www.dsnews.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода