Катерина Осадча запустила лінійку ексклюзивного мерчу

Катерина Осадча та українські бренди Two Hearts Store та Zhivi Ukraino презентували благодійний мерч «Я без тебе як жовтий без синього», весь прибуток якого буде направлений на підтримку роботи волонтерського проекту «Знайти своїх» та евакуації знайдених людей.

Коментарі 2019

«Ми з волонтерами проекту 24/7 шукаємо людей, які втратили зв‘язок з рідними. Наш прапор синій і жовтий - два нерозривних кольори, як мама і дитина, як чоловік і дружина. Через війну багато українців загубили один одного, і ми вирішили це відобразити символічно, тому наші футболки одного з кольорів нашого прапору. Але об’єднуючись, ми об’єднуємо кольори; об’єднуємо родину і об’єднуємо країну. Я щодня перекручую в голові сотні світлин наших зниклих і уявляю, як вони об'єдналися. В нашому пошуку є чоловік з Харкова, якого вже три місяці шукає донька. Ми шукали всіма можливими зачіпками, схожого чоловіка бачили в Дніпрі і ми з волонтерами обстежили кожен метр міста. Поки ми все ще шукаємо, але я мрію, що вони одного дня обіймуться, і синій і жовтий об’єднаються. Для мене також було особливо важливо підтримати українські бренди Two Hearts Store - це харківський бренд, з яким ми знайомі давно, їх магазин в Харкові пошкодило вибуховою хвилею, виробництво довелося перенести. Я пишаюсь, що вони попри все погодилися на цю благодійну співпрацю. Дизайн футболки належить ще одним неймовірним дівчатам - це бренд Zhivi Ukrainо, Це ще раз доводить, що українці непереможні в своїй єдності», - говорить Катерина Осадча.

Замовити благодійні футболки можна за посиланням.

Нагадаємо, “Знайти своїх” - це масштабний соціальний проєкт Катерини Осадчої та телеканалу 1+1, який допомагає українцям знайти близьких, з якими втратили зв’язок через вторгнення рф на територію України. Щоранку у Сніданку з 1+1 можна побачити, кого українці шукають, та історії тих, кому вже пощастило знайти своїх рідних.

Для того, щоб подати заявку на пошук людини, потрібно написати у чат-бот @UKRescueBot, який можна знайти у “Закріплених повідомленнях” телеграм каналі “Пошук зниклих” за посиланням https://t.me/poshuk_znyklyh/582. Коли дані про людину із потрібним прізвищем з’являтимуться у телеграм-каналі, ви отримаєте автоматичне повідомлення від бота. Якщо ви шукаєте людину у телеграм каналі, то скористайтеся пошуком не лише за прізвищем, а й за допомогою хештегів із назвою населеного пункту. Наприклад, #Буча, #Ірпінь, #Маріуполь. Також шукати рідних можна за списками, які команда проєкту формує самостійно на основі даних від волонтерів та ТРО та ін. Ці списки доступні за хештегами #списки, #евакуація. Якщо у вас є інформація про загублених людей, її можна надіслати на e-mail [email protected]. Ця інформація буде оброблена та передана рідним. Остерігайтеся шахраїв, які можуть телефонувати та вимагати гроші за інформацію про ваших рідних!

Також можливо подати заявку на пошук через сайт проєкту https://poshuk.1plus1.ua.

Долучайтесь до народного пошуку, переглядайте оновлення стрічки у телеграм каналі “Пошук зниких” https://t.me/poshuk_znyklyh, адже будь-яка інформація може стати корисною для пошуку загублених українців. Також шукайте проєкт “Знайти своїх” у інстаграм https://www.instagram.com/poshuk.znyklyh/

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода