«Кава за дулі»: новий ролик від АЗК WOG

В житті часто буває, що ми не користуємось чимось, що у нас вже є і що могло б приносити користь. Далі просто наведемо список всього, що залишається за кадром для тих, хто не користується програмою лояльності WOG PRIDE: безконтактна оплата, уникнення черг (що особливо актуально в сучасних умовах), збереження історії всіх заправок і покупок у мережі WOG, можливість прорахувати витрати на конкретний маршрут/подорож, а також накопичення бонусних балів та використання їх за власним бажанням, що і стало сюжетом креативного ролику.

Коментарі 1535

В новому ролику від агенції FEDORIV сімейна пара, заїхавши на WOG, намагається з’ясувати між собою, чи можливі дійсно безкоштовні кава та хот-доги, за які було сплачено бонусами з додатку PRIDE. Чи все це було включено у вартість раніше? Зрештою, емоційний діалог завершується цікавою розв’язкою.

 video

«Постійним клієнтам завжди приємні прояви лояльності від компанії. Бо якісне пальне та послуги – це абсолютний must have, до якого наші клієнти вже звикли. А бонуси та подарунки додають приємного забарвлення будь-якій поїздці. Хто ж відмовиться від бонусної кави у подорожі? Ті, хто вже користується нашою програмою лояльності PRIDE, вже оцінили її переваги, а решті ми вирішили нагадати, що таке WOG PRIDE», - розкриває ідею кампанії Віталій Старомінський, директор з маркетингу WOG.

Ролик було відзнято креативною агенцією FEDORIV, у співпраці з якою WOG зараз реалізує масштабну кампанію «Всюди де люди».

WOG

маркетинг-директор – Віталій Старомінський
арт-директорка – Тетяна Сладкая

FEDORIV

бренд-лідерка – Тамріко Кебурія
стратегиня – Валерія Тимотієвич
діджитал-стратегиня – Юля Коляда
копірайтер – Юра Шмиг
арт-директорка – Таня Шеверева
проєктна менеджерка – Аня Сальникова

23/32 films

режисер – Олег Томін
оператор – Женя Губренко
виконавча продюсерка – Леся Січкіна
продюсерка – Женя Білоус
постпродакшн продюсер – Макс Кобзистий
арт-директор – Даня Дубровський
стиліст – Стас Ралько
кастинг агентство – Easy casting
постпродакшн студія – Camarados
звукостудія – Baker Street
колорист – Діма Василенко

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода