Кажи «АЛЛОВ’Ю» тим, кого любиш

Креативна кампанія маркетплейсу АЛЛО

Коментарі 715

Вже перевірено: у лютому ніщо не завадить українцям ділитися теплими почуттями. Цьогоріч команда маркетингу та креативу АЛЛО не змогла проігнорувати Love Season, адже зараз так важливо отримувати позитивні емоції. Національний маркетплейс АЛЛО до Дня закоханих запустив креативну кампанію, створив вітальні листівки, а також надає знижки — від щирого серця.

Кажіть про кохання, що надихає та перемагає

Кохання надихає, заряджає, дарує тепло та, врешті, перемагає! Про це йдеться у промовідео, яке маркетплейс запустив до Дня закоханих. Креатори АЛЛО написали натхненний текст про любов, зробивши акцент на актуальних наразі сенсах. Адже саме зараз дуже важливо розповісти про свої почуття всім, кого любите, чию турботу цінуєте та без кого не уявляєте свого життя. Саме про це (а також і власне освідчення компанії у коханні своїм клієнтам) кампанія АЛЛОВ’Ю від АЛЛО. 

 video

Діліться листівками АЛЛОВ’Ю

Як сказати про теплі почуття не лише другій половинці, а й навіть бізнес-партнерам? Відправити тематичну листівку! Серія вітальних листівок від АЛЛО складається з дев’яти дотепних зображень про кохання. Знайти та завантажити листівки можна у Блозі АЛЛО.

А щоб сказати «АЛЛОВ’Ю» тим, кого любиш, у месенджерах, можна зручно і просто завантажити стікерпак: t.me/addstickers/Alloview.

«Запускати креативну кампанію про любов у тривожні часи непросто, але як ніколи доречно. Відкрити свої почуття рідним, підтримати друзів, подякувати партнерам — коли ще, як не зараз? Ми в АЛЛО вирішили допомогти нашим клієнтам висловити почуття – завдяки подарункам, вітальним листівкам та навіть стікерам у месенджерах. Впевнений, що ця кампанія сподобається нашим клієнтам. Зі свого боку АЛЛО говорить “АЛЛОВ’Ю” кожному та кожній з них», – зазначає Артур Матковський, маркетинг-директор АЛЛО.

​За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода