Кейс ACINO та ISOBAR: як фармацевтиці надати людське обличчя?

ISOBAR Ukraine та ACINO в Україні створили новий зовнішній вигляд для пробіотичного комплексу Оптілакт.

Коментарі 1105

Що ховається всередині упаковки пробіотиків? Роки досліджень, мільярдні колонії культур і, звісно, користь для того, хто тримає її в руках.

ISOBAR Ukraine та ACINO в Україні створили новий зовнішній вигляд для пробіотичного комплексу Оптілакт. Основним завданням від ACINO було диференціювати зовнішній вигляд продукту за віковою та складовою категоріями, а також освіжити звичне фармацевтичне пакування. Це зарядило команду ISOBAR на креатив. Так і була створена нова концепція дизайну.

«На певному етапі ми зрозуміли, що клієнтам складно з першого погляду побачити різницю між формами випуску. Оскільки в аптеці все відбувається швидко, наша задача зробити так, щоб провізор не витрачав зайвого часу на пошук потрібного продукту, а  споживач – отримав максимально якісне та комфорте обслуговування в аптеці.  

Також хотілось мати дизайн, що виділяється на полиці серед дуже конкурентної категорії, а також тішив око споживача. Ми вдячні нашим партнерам з Isobar за запропоноване альтернативне бачення дизайну упаковки Оптілакт, над яким ми вже активно працювали з командою. Саме концепція Isobar була підтримана та втілена у життя. І сьогодні ми з командою вже не  уявляємо візуалізацію упаковки Оптілакту інакше», – прокоментувала Маша Простакова, менеджер з препарату Оптілакт компанії ACINO в Україні.

В дизайні виводиться на перший план те, що всередині, тобто уявлення про культури всередині саше, їхні біонічні форми, середовище існування і колір. Тут, як і в житті, внутрішній світ важить більше. Також важливо було зберегти частину навігації з минулого пакування і диференціювати усю лінійку по віку. Таким чином, яскравість кольору формується відповідно до зростання віку аудиторії.

Герої трьох варіантів пакування теж відповідні: немовля для найменших, пара дітей і двоє дорослих. 

«Створюючи це пакування, ми хотіли зробити щось не дуже аптечне. Те, що могло б впасти в око, і навіть змусити трохи замилуватись. Ми буквально зробили скріншоти сторінок електронних аптек і застосували наші рішення на них, тестували і навіть проводили невеликі опитування. На перших презентаціях ми зібрали ілюстрації веселих органів і мікробів, які потім перетворили у повторюваний візерунок. Вони безпосередньо повпливали і на дизайн людяних символів. Наша команда – фанати пробіотиків, тому ми хотіли зробити відповідальний вклад в те, що робить наш організм кращим», – прокоментувала Олександра Байдікова, Client Service Director компанії ISOBAR Ukraine.

Лише такий синергічний підхід у роботі двох команд з різних галузей: фармацевтика та маркетингові комунікації, які поділяють основну місію та спільні цінності, здатен створити оригінальне рішення, що базується на взаємній довірі та загальних інтересах суспільства.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода