Кейт Мосс із яскравим рожевим волоссям у новій рекламній кампанії Marc Jacobs

48-річна топмодель Кейт Мосс повторила свій культовий образ кінця 90-х із рожевим волоссям у новій рекламній кампанії Marc Jacobs.

Коментарі 1244
Про це пише People.

Повертаючись до періоду 1990-х років, коли в неї теж було рожеве волосся, на нових фотографіях Мосс зображена як обличчя колекції Resort 2022/2023.

У межах кампанії Кейт позує в туфлях на високій платформі та джинсовому костюмі з логотипом бренду. На знімках можна побачити й аксесуари — сумку-бакет і кросбоді J Marc.

Із рожевим кольором волосся Мосс дебютувала в 1998 році під час показу колекції Versace весна-літо 1999. Потім німецький фотограф Юрген Теллер зобразив її на знімках під назвою "Молода рожева Кейт", на яких модель затишно влаштувалася в ліжку з розпущеним волоссям.

В інтерв'ю SHOWstudio у 2014 році Кейт Мосс розповіла, що тоді з новим кольором волосся вона проходила лише тиждень.

"Донателла Версаче тоді сказала: "Я хочу, щоб ти була ексклюзивом для Versace та Versus. У тебе світле волосся, і я хочу, щоб ти змінила свій колір волосся". І я подумала: "Ну, я не збираюся фарбуватися в рудий або щось таке звичайне. Я фарбую волосся в рожевий", — згадувала показ Мосс.

Минулого року агентство Кейт Мосс поділилося пам'ятною фотографією в Instagram, на якій сама Мосс затишно влаштувалася в ліжку, а її рожеве волосся розкидане по подушках навколо неї.
За матеріалами https://focus.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода